Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy embernek a legjobb barátja...

Egy embernek a legjobb barátja vagy a szerelme fontosabb?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom, őneki is én vagyok, összejött egy csajjal. Szerintetek fontosabb neki, mint én? Fiú vagyok, a haverom is fiú. Akivel összejött az lány (jééé).
2008. okt. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Elég éretlen a kérdésed.

Nekem a szerelmem a legjobb barátom is egyben. De nyilván ezt is embere vállogatja. Egy kapcsolat elején még biztos nem fontosabb neki a lány, de később ez is elképzelhető.

2008. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk úgy van,hogy van a férjemnek egy gyerekkori barátja,akivel jóban rosszban együtt voltak. Aztán megismert engem és ez a barát olyan fontos volt,hogy ő a gyerekeink keresztapja. Szóval nem biztos, hogy választani kell.
2008. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz kérdés... Szituáció függő...

Legjobb barátot akiben igazán megbízhatsz és bármit elmondhatsz neki ritkán találsz, míg bnőt könnyebben, de abban a pillanatban a szerelem miatt lehet, hogy nem tudsz dönteni

2008. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
egyértelmüen a szerelme a fontosabb.nem a barátok. egyépként igaz barátság nincs. pl.é ha mondjuk örökre megvakulnál szerinted ki ápolna???????a barátok?NEM!!!!a család vagy a feleség,ill. barátnő
2008. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha te igaz barátja lennél, ilyen egoista önző kérdés fel se merülne benned, hanem vele örülnél az ő pillanatnyi boldogságának!
2008. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánat, hogy így fejezem ki magam, de ha áll a farka, akkor a csaja, ha meg csavarogni vágyik meg sörözi, akkor a barát. Egyébként kategóriák közt lényeges a különbség. Ez kb olyan: melyik a fotosabb enni vagy innni???
2008. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oksi. Köszi a válaszokat.
2008. okt. 10. 22:40
 8/8 anonim válasza:
100%
szerintem ha van 1 igazi nagyon jó barátod, akkor ő fontosabb. Nekem is fontosabb a szerelmemnél a legjobb barátnőm. A szerelemnek bármikor vége lehet, de egy igazi barátság örökké tart. Legalábbis, a miénk! Ezt így kijelenthetem 40 év után!:)
2008. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!