Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen önbizalmam?

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon onbizalomhianyos vagyok,

A suliba nem merek megszolalni,minden nap stresszelek,rettentoen faradtnak erzem magam mindig meg akkor mikor kipihent vagyok! Kicsit rondanak is tartom magam es elis hanyagolom neha a kinezetem azert mert nincs erom semmihez! Nem merek olyan ruhaba es hajjal menni suliba amilyenbe szeretnek mert felek h mit szolnak es h megneznek ez miatt! Ugy szetnem ha lenne onbizalmam segitsetek letszii!


2017. jan. 30. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első dolog hogy szedd rendbe maximálisan magadat. Szemöldök, szájápolás, legyen hidratált a bőröd, a szőrt szedd le onnan ahová nem kell (láb, hónalj mert ez elég ciki egy lánynak.) hidratáld az ajkaidat, mosd ki a hajadat amikor szükséges és szárítsd be hogy jól álljon. Ez ad valami alap önbizalmat. Nézz gyakran tükörbe és lásd meg magadban a szépség jegyeit, mindenkin vannak, van akinek cuki a szája, a szeme, a foga, cukin nevet. Ja igen a másik hogy mosolyogj sokat. Aztán ha végre rájöttél hogy milyen szép vagy merd szépen megcsinálni a hajadat, felvenni a jó ruhádat hidd el ha meg is csodálnak csak azért lesz mert rácsodálnak hogy milyen szép vagy. (persze akkor ha megfogadod azt hogy nem marad szőrös a lábad meg ilyenek). Sok sikert remélem sikerül önbizalmat szerezni, mert hidd el szép vagy csak nem hiszed el. :D 16/L
2017. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!