Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez az oldal?

Miért ilyen ez az oldal?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy van pár kérdésem amik fent vannak már nem tudom mióta és rohadtul nem kapok rá választ...nem pont ez a lényege?
2017. jan. 31. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Emeld ki a kerdest! De lehet, h olyasmi, amire az atlagemberek nem tudjak a valaszt.
2017. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 lehetőség van. Vagy valóban senki nem tudja rá a válasz és nem akarnak hülyeséget írni, vagy idegesítő volt a kérdésed és valaki beszólt válaszként, amelyet aztán töröltek később moderáláskor, vagy pedig szintén hülyeség és fárasztó, ezért inkább válaszra sem méltatják. Nekem is van néhány ilyen kérdésem, de ez van. A legtöbb felhasználó nagyon fiatalokból áll, akik azt lesik, hogy mikor szólhatnak be egy-egy kérdésre. Ha a kérdésed túl komoly vagy összetett (amely abban nyilvánul meg, hogy magyarázásként sokat írsz), akkor a legtöbben el sem olvassák. Tapasztaltam már.
2017. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem volt hosszú és elég sürgős is lett volna..a macskámról volt szó és hogy egyből kell e állatorvoshoz futnom vele ha férges vagy elég gyógyszert venni..
2017. jan. 31. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor elhoztam állitólag kapott de alig van nálam másfél hónapja és bent van a lakásban lehet hogy ez rám is veszélyes
2017. jan. 31. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami baja van a macskádnak, vidd állatorvoshoz. Emiatt fölösleges kérdést kiírni. Majd az orvos megmondja, hogy mi a teendő. Valószínűleg jobban tudja, mint valami gyk-s válaszoló.
2017. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!