Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatív emberek! Ki tudnátok...

Kreatív emberek! Ki tudnátok nekem találni pár nevet?

Figyelt kérdés
Szóval írok egy történetet, aminek már megírtam a felét, és hiába gondolkozok rajta sokat, nem tudok kitalálni hozzá jó neveket. Dióhéjban két ilyen utcai banda háborúskodásáról szól, és ennek a két bandának nem tudok kitalálni megfelelő neveket. Amiket eddig találtam, valahogy nem hangzanak jól, meg olyan gagyik is. Valaki tudna írni nekem jó neveket? A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)

2017. jan. 31. 20:09
 1/6 anonim válasza:
64%

Angol vagy magyar nevek kellenek?

Írok mindkettõt.


Stacy, Dave, Peter, Madison, Maddie, Gracie, Fred, Steve

Ann, Lucy, Jackson, Max, Anthony, Aaron, Lynn, Lindsay


Anna, Károly, Dénes, Zsófi, Viola, Zétény, György, Attila, Kristóf, Botond, Máté, Hanna, Szonja, Fruzsi, Barna, Áron, Peti, Lilla, Csongor, Tamás, Doma, Villõ

2017. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt kifelejtettem hogy angol legyen.

Köszi a választ, de nem ilyen nevekre gondoltam, ezekből nekem is van egy rakat. Olyan nevek kellenének, amiknek nem nagyon van jelentésük, elég ha jól hangzanak, és ugye nem személynevek.

2017. febr. 1. 09:50
 3/6 anonim válasza:
82%
Csuka,Csótány,Beles,Sólyom,Henetes,Cápa,Tigris-Talán ilyesmire gondoltál?Ha igen akkor nézd meg a karakter főbb tulajdonságát,és az alapján válassz nevet.Pl.ha gyors akkor Gepárd,ha kegyetlen és félnek tőle akkor Szörnyeteg,stb.
2017. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elolvastad a kérdés alatti szöveget, amit írtam?

Nem karaktereknek kellenek nevek, hanem annak a két bandának. Sajnos nem tudom leírni pontosan, hogy milyen nevekre gondoltam, csak ilyen jelentés nélküli, jól hangzó nevekre.

2017. febr. 1. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt egyszer úgy csináltam, hogy vezetéknév kellett az egyik karakteremnek, és akkor úgy nagyjából már körvonalazódott bennem, hogy milyen hangok, milyen betűk kellenének bele, csak még nem állt össze a teljes szó, és akkor leírtam ezekkel a betűkkel egy csomó változatot, amilyen hangzókat mindenképpen akartam, hogy bennelegyen, és akkor kihúzigáltam mindig, amelyiknél volt jobb, amelyiknél volt a felsorolásban legalább egy jobb. Szerintem a karakterednek a személyiségéből már valahogy kirajzolódik, megelevenedik néhány betű, hogy mi passzolna nagyjából hozzá. Szóval szerintem előbb a full sztori legyen meg, karakterek jelleméhez passzoló, illő nevek kellenének neki. Pl Rideghváry (sztem Kőszívű ember fiaiban van ő) ami eszembe jutott, vagy pl Piton ilyen Severus Snape, az ilyen sziszegős, vagy pl Suette Pollts (utóbbi 2 azok ilyen HP-s nevek), legyen valami hangulata a névnek. Mindig van hangulata a névnek, pl Vadócnak is az X-menből, minden névről be tud ugrani valamilyen karakter rögtön.
2017. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ!
2017. febr. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!