Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó megoldás a passzív félév?...

Jó megoldás a passzív félév? Akinek vannak már hasonló tapasztalatai, légyszi ossza meg velem!

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemre járok, most vagyok másodéves. Az első év gond nélkül ment, az összes tárgyat megcsináltam, de most a második év felénél úgy látszik, hogy egy vagy két fontos tárgyam nem lesz meg. Nagyon ki vagyok merülve, beteg is voltam, úgy érzem, hogy szükségem lenne egy kis szünetre, hogy lelkileg töltekezzek. Szerintetek ciki lenne passziváltatni magam a következő félévre, dolgozni, sportolni, nyelvet tanulni és utána folytatni?
2017. febr. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki ha megtheted csak nehogy bele kényelmesedj, egy passzv félév után ismét őszi féléved jön majd öszi után, lesz mit felvenni tárgy? Nem szól bele semmi egymásraépülős dolog ami monjduk most tavasszal kimaradna és 1 egész év csuszast eredményez?
2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orvosin nincs keresztfélév, tehát előbb utóbb egy évet fog eredményezni. Felveszem azokat, amiket most nem csináltam meg és néhány pluszt.
2017. febr. 1. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak indokolt esetben, ha az orvosoddal ebben megegyezik a vélemény.


Én a diplomamunkámnál passziváltattam egy félévet, mert nem éreztem késznek a dolgozatomat (emellett szintén kimerültnek éreztem magam és kisebb eü. gondjaim voltak), nem akartam vele úgy kiállni. Ma már jobban szervezném az időbeosztásomat és jobb témavezetőhöz mennék, aki foglalkozik az embereivel. De nem akarom bántani az akkori témavezetőmet, ma már tudom, hogy az enyémnél neki sokkal több baja volt... :-(

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!