Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdés, hogy...

Elvenelder kérdése:

Az lenne a kérdés, hogy jófogáson akartam venni szépkártyát amin volt 25000 ft. Féláron árulta az eladó ki is fizettem utalással, meg is jött a kártya letiltva de más név volt a kártyán mint akinek utaltam, és az eladót nem érem utol. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? A kártya lopott vagy elhagyott volt, az eredet tulajdonosa meg letíltatta. Téged meg átvertek.
2017. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És legalább szép a kártya? Mert akkor nem vertek át :D


Nyilván egy lopott kártyát kaptál, azért van letiltva. Így még te ütheted meg a bokádat, hogy lopott kártya van nálad.

2017. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindenképpen buktam a pénzemet ugye? Feljelentéssel sem mennék semmire?
2017. febr. 2. 04:53
 4/7 anonim válasza:
Nem mennél semmire... én 55000 forintott buktam egy telefonon, sajnos szintèn àtvertek. Feljelentés megtörtènt, lassan 2 éve, hogy semmi hír. Tanùlò pénz volt.
2017. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van még olyan ember, aki lopott kártyát vesz?

Mégis, mire gondol közben?

Normálisan, ami a kártyán van (ha a tiéd), azt teljes áron el lehet költeni. Miért akarnám fél áron eladni, ha az enyém?


Ha meg lopott, akkor így jártál. Örülj neki, ha orgazdaságért meg nem büntetnek mellé.


Amúgy ezt a kártyát ráadásul tilos eladni vagy megvenni.

2017. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt nem csak eladni és megvenni tilos, hivatalosan még családon belül sem használhatja más a tuladonoson kívül. Az más kérdés, hogy senki nem ellenőrizi vásárláskor, hogy valóban a tiéd a kártya.
2017. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami ötlet? Igyál hideg vizet a pénzedre.
2017. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!