Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 14éves lány és egy 21éves fiú együtt vannak 2éve és szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a szeretik alatt azt érted, hogy szexelnek, az elég gáz, mert ezzel a fickó (amíg a lány nem volt 14) bűncselekményt követett el!
2017. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát a lány 12 évesen összejött egy 19 éves sráccal... Szerintem ez nem nevezhető normálisnak.
2017. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy korkülönbség a 7 év, ha 12 és 19 évesek a felek.
2017. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem normális! Egy 19 éves srác már egy ivarérett kandisznó, egy 12 éves lány pedig még kislány! Az egy 7. osztályos általános iskolás! Szerintem itt maximum szegény kislány részéről van szerelem.
2017. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
uristen milyen emberek vannak, ez egy pedofil, csodalkozom hogy a kislany csaladja nem jelentette fel vagy valami.
2017. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Honnan veszed, hogy a lány családja tud erről? Valószínűleg nem tud. Szerintem egyikük írta ki a kérdést.
2017. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális...19 évesen összejött egy 12 évessel? 7 év felnőtteknél nem olyan nagyon sok különbség, de ebben a korban hihetetlenül nagy. Egy általános iskolás lány, még a fenekén a tojáshéj (még akkor is ha azt hiszi hogy ő milyen felnőtt meg érett) és egy 19 éves felnőtt, aki végzős gimiben, felsőoktatásban tanul vagy már akár dolgozik...Hogy lehet számára vonzó egy 12 éves gyerek? Azért az ennyi idős fiúk nagy része nem elégszik meg a kézfogás, puszi kombóval, aminek a következményeibe belegondolni is elég rossz. Amúgy valószínűleg úgyis szakítani fognak, ebben a korban (~12-20) rengeteget változik az ember, meg valószínűleg a lány nem akar ilyen korán elköteleződni, pár év múlva rájön hogy jó lenne kalandozni egy kicsit.
2017. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem feküdtek le és mind két szülő tudja.:)
2017. febr. 2. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
ha lenne egy 12 eves lanyom es en ezt megtudnam kitaposnam a pali belét ez 100%, nem ertem milyen apja van ennek a kislanynak hogy ezt engedi?
2017. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!