Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi jó illetve mi rossz abban...

Mi jó illetve mi rossz abban ha az ember a középiskolás éveit a kollégiumban tölti?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek délután 4-re vissza kell érnie a koliba, mert akkor zár, vagy mi..elég kötött lehet.

Nem volt túl hasznos a válaszom, de mindegy is :D

2017. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na szóval, első éves kolisként írom a választ:

Előnyei:

-sokkal önállóbb leszel

-megtanulsz alkalmazkodni, másokkal együtt élni

-sok új barátot szerzel

-olcsóbb, mintha albérletben laknál

-kényelmesebb, mint a bejárás

-tudsz segítséget kérni a háziban/tanulásban, ha elakadsz


Hátrányai:

-honvágy

-sose vagy egyedül (ez lehet, hogy csak nekem szokatlan, mert otthon suli után régebben mindig egyedül voltam 1-2 órát, amíg anyáék dolgoztak és most szokatlan, hogy nem)

-nem mindig jó a kaja..

-teljesen be van osztva a szabadidőd (pl. nekünk 4-ig kell visszaérni a koliba és 4 után már nem mehetsz sehová, csak engedéllyel)

-közös WC, zuhanyzó

-alvás. Pl. ha te szeretsz korán lefeküdni, a többi szobatársad még nem álmos, ők beszélgetnek, e miatt nem tudsz aludni stbstb


Remélem segítettem:)

2017. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden csak a társaságtól függ.Ha jóban vagy a szobatársaiddal,akkor ez előbbi válaszoló által leírt negatívumokat el tudod engedni.Nekem nem volt ilyen szerencsém a szobatársakkal,úgyhogy az én véleményem szerint semmi jó nincs benne.
2019. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!