Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mozart függőség ellen mit...

Mozart függőség ellen mit lehet tenni? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mozart zenéje nélkül nem tudok létezni. Azzal kelek, és fekszek. Mikor meghallom a Kyrie eleisont, egyszerűen annyira meghatódom a gyönyörtől hogy összevissza ráz a hideg, és csak úszom a boldogságban. Úgymond szükségem van rá, hogy működjek. Néha bele szoktam gondolni, hogy mi lenne, ha egy napig nem hallgathatnám és..teljesen bepánikolok, és gyorsan felteszem a lemezjátszóra a Don Giovannit...anyut kérdeztem erről, azt mondta hogy mikor még terhes volt, rengeteg Mozartot hallgatott. Lehet innen ered? Más komolyzenét is nagyon szívesen hallgatok persze. De még semmi nem volt rám ilyen hatással. Szerintetek ez probléma?

2017. febr. 2. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, ez lemaradt
2017. febr. 2. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne tenni ellene? Neked legalább jó zenei ízlésed van a korosztályod többségével ellentétben, legyél büszke magadra. Egyébként is tudományosan bizonyított tény, hogy a klasszikus zene jót tesz az agynak:

[link]

2017. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. febr. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!