Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről rendeltem. Levont de...

Ebayről rendeltem. Levont de nem adta fel a rendelést. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ebayről rendeltem. Levolt 5300 Ft- t a semmire😡és fel se adta a csomagot. Ilyenkor mit tudok tenni? Van valami magyar szám amin ellehet érni? Felháborító. Pedig rendeltem már akkor semmi gond se volt.
2017. febr. 3. 05:48
 1/3 hannibalking válasza:
Ami azt illeti elég keveset osztottál meg, hogy ne litániát kelljen írni. Kaptál már értesítést hogy az item SHIPPED státuszba került? Ha igen akkor feladta, ha nem akkor van lehetőséged hogy contact the seller. Ott tudsz írni az eladónak hogy wtf. Ha feladta az is kérdés, hogy honnan rendeltél. Ha Ázsiából rendeltél bármit akkor azzal simán elég lehet csak várni nekünk a karácsonyi időszakban volt amin el becsúszott egy-két hét. Ha itt is sokat késik akkor szintén contact the seller és megjelölöd hogy még nem érkezett még és ilyenkor általában lehetőség van arra hogy az eladó vagy felad egyet újra vagy visszautalja a pénzt vagy ha akarod egyszerre mindkettő. Legalábbis én eddig csak ilyen eladókkal találkoztam és tök jól megoldottuk a dolgokat, és nem is kis összegben rendeltem (15e+).
2017. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fentihez: Nem beszélek nyelveket, ennek ellenére problémamentesen sikerült szót értenünk eladóval, ha volt valami.

Azzal kezdtem, hogy bocsi, gépi fordítás. És a magyart próbáltam nagyon egyszerűen megfogalmazni. Nem kérdeztek soha vissza, hogy mi a fene bajom van.

szóval, ha nem tudsz a nyelvén, így próbálkozhatsz te is.

2017. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Nincs min felháborodnod 2017.02.08-ig Kínai Újholdév ünnep van náluk, jó néhány eladó leállt nem postáz egyből.

Nem lehetsz túl aktív vásárló,ha nem tudsz ilyeneket..nincs miért aggódnod amint vége az ünnepnek fel adja! SEMMIT NEM tudsz tenni és nem is tehetsz..hisz ebay is tisztába van vele h kínaiaknál ünnep van! nincs magyar szám se semmi..miért lenne pont magyar szám?!

Nyilván olyan eladótól vásároltál aki ünnepel. Így jártál,majd ha munkába ál feladja

2017. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!