Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Örülnétek ti...

Fiúk, férfiak! Örülnétek ti ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Közeleg a valentín nap,én viszont nem szeretnék nagy felhajtást csinálni,de.mégis úgy döntöttem hogy egy kis figyelmességgel meglepném a barátomat. Na az ötletem az,hogy vennék ilyen szép színes levélboritékokat a kedvenc színében,és nyomtatnék,írnék mindegyikre ilyesmi szöveget :nyisd ki ha tudni szeretnéd mit imádok benned(és ekkor egy hosszabb levélben leírnám hogy mit imádok benne,miért szerettem bele) vagy példáúl nyisd ki,ha rossz napod van(levélben bátorítanám,motiválnám esetleg felidéznáj egy egy kellemes közös emléket,hogy mosolyt csaljak az arcára. Szóval lényegében összeszednék minél több ilyet,írnék azon téma alatt egy szép hosszú levelet,és a borítékba raknék apróságokat a levél mellé( nyisd ki ha szomorú vagy->csoki,nyisd ki ha ideges vagy-> pár szál cigaretta a kedvencéből,pici öngyúktó) lényeg az,hogy a borítékba a levél mellé valami jelképes apróságot raknék,majd szépen kidíszíteném a borítékot és masnival átkötve,esetleg pici díszládában tárolva adnám oda,persze alap dolog mellé a finom csoki,és bor,esetleg valami vásárolt ajándék.Fiúk és férfiak,örülnétek ilyesféle vallomásnak? Vagy úgy általánosan:örülnétek kézzel készített ajándéknak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Amúgy ez egy friss kapcsolat(3 hónapos lesz) ,én 17,a barátom 19



2017. febr. 4. 00:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha nem értétek a kacifántos magyarázatom :ez lényegében az open when letters,magyarul nyisd ki ha levelek ,keressetek rá,és bíztosan találtok jobb ,egyszerűbb leírást róla
2017. febr. 4. 00:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam olyanra,hogy a levél mellé egy közös képet rakok be,aminek a hátára egy kedvenc idézetét írnám,és a borítékra ráírnám:Nyisd ki amikor hiányzom. Elnézést az elgépelésekért,éjjel van már:D
2017. febr. 4. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl sok, főleg ilyen rövid kapcsolat után. Csoki is, bor is, ajándék is, és még ennyi levelet is írnál. Túlzás. Egy valamivel lepd meg.
2017. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez nagyon cuki én örülnék neki :D
2017. febr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem is túl sok... csak piát vegyél amit szeret ha az bor akkor bort amit majd együtt elszürcsölgettek miközben összebújtok. az érzéseidet meg szóban mond el neki. 25/F
2017. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem. A masnit a nyakadra kösd és ne legyen rajtad más. Ennek örülni fog.
2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,ezt talán picit több idő múlva:D
2017. febr. 5. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!