Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot tudna adni valaki...

Tanácsot tudna adni valaki hogy mit tegyek? (Tini probléma)

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett zavarni az hogy szörös a honaljam meg a lábam, meg ha tesi órára öltözünk a bugyimnál is! Szóval az lenne a kérdésem hogy mit csináljak? Menjek el kozmetikushoz (szerintem elég furcsa lenne tiniként kozmetikusnál szörteleniteni!) Szerintettek?

2017. febr. 4. 12:34
 1/7 anonim válasza:
Filléres dolog, és borotva.
2017. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Borotváld le magad.
2017. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a borotvás megoldással, mert megerősíti a szőrt, bundát lehet tőle növeszteni, méghozzá gyorsan. Ismerek olyat, akinek egy idő után naponta kellett borotválkoznia.


Tinikorban kaptam meg az első epillátoromat. Azóta is jól szolgál, és havonta csak egyszer vesződöm vele. Tiniként voltam először kozmetikusnál is, de az drága és zavarba is jöttem tőle.

2017. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyet értek a borotvás megoldással: olcsó, mindig kéznél van, nem kell bejelentkezni, nem drága, mint a gyanta, és gyorsan megvan!


A szőr pedig nem ettől erősödik meg, mert hormonprobléma! Évek óta csinálom és ugyanolyan!


Egy tinédzser, akinek meg aztán ki van a segge lyuka, annyira nincs pénze, ne ilyen baromságokra költsön!


Van vagy 12-14 éves..

2017. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokkat :) ;)
2017. febr. 5. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:

már meg ne haragudjál kedves #4 de a borotva az a bőr felett vágja el a szőrt, ami meg mint pont olyan mint a haj, attól, hogy vágják (jelen esetben borotválják) gyorsabban, és erősebben kezd nőni. Hidd el, magamon tapasztaltam :).

Az epillátor jó, de fájdalmas, viszont évekig bírja, a borotva meg jó esetben egy hónapig, szóval hosszútávon, ha minden hónapban egy borotvát veszel, az epillátor éri meg jobban. A gyanta csak annyival jobb, hogy egyszer fáj csak, rövid ideig, nem úgy, mintha epillálsz. De nagyon drága, szóval szerintem az epillátor éri meg a legjobban, ami meg ritkítja a szőrt.

2017. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is magamon tapasztaltam, azért is mondtam. A haj pedig NEM fog megerősödni az által, hogy vágják :DDDD
2017. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!