Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene angol fordítás...

Valaki segítene angol fordításban légyszi?

Figyelt kérdés

Angol fogalmazást kell írnom a kedvenc városomról, vagy a hol majd egyszer élni szeretnék. Én Los Angeles-t választottam, de a fogalmazásom végét nem tudom lezárni, megköszönném, ha ebben segítenétek(csak a fordítás része nem megy).

Ezt kéne lefordítani:

Azért szeretnék Los Angelesben élni, mert egy nagyon szép város, ott sok olyan dolog beszerezhető ami Magyarországon nem, több pénzt lehet keresni és mert van saját tengerpartja.



2017. febr. 4. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Áj vant tu liv in eléj bikóz icc a veri bjútiful sziti, áj kuld báj meni tingz der viccs áj kent get in bjudepeszt, áj kuld lúk for mór máni end it hez a bíccs asz vell.
2017. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!