Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket felsorolni...

Imádomazanimeket kérdése:

Tudnátok ötleteket felsorolni írói /bece/névhez?

Figyelt kérdés

Régóta írtam már történeteket,de most azon agyalok, feltenném egy oldalra, de a könyvborítóra hosszú lenne a nevem. Valakinek egy jó ötlete nincs esetleg?

17/L



2017. febr. 6. 21:26
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy mi a neved, ha pl az lenne h Takács Kornélia Titanilla(csak írtam egy nevet), akk pl Takács Titi, vagy ilyesmi, csak kicsit rövidítsd le a neved és meg is van :D
2017. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keverd össze a neved betűit sokféle variációban nézd meg, és amelyik a legkellemesebben hangzik, legszebben cseng, azt válaszd
2017. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És majd ha nagy és ismert írónő leszel, megkérdezik, hogy honnan ez a frappáns név ami alatt írsz, és te majd azt feleled: "Hát a Gyakorikérdésekről, honnan máshonnan?"

Nem egy büszke történet, szerintem inkább ilyen ügyben magad gondolkodj a megoldáson. Sok sikert!

17/F

2017. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!