Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik Stephen....

Szerintetek melyik Stephen. King regény a legjobb? Miért?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak gyerekként olvastam egy mesét amit állítólag a lányának írt. Nem emlékszem a címére. Nagy torony volt benne, sok hó, és textilszalvéták, amiből mindig csak egy szálat húzott ki akit fogva tartottak, és abból font magának kötelet... valami ilyesmi. Akkor tetszett, de mást nem olvastam tőle, szinte mindet megnéztem filmen, és tudtam, hogy a könyvtől jobban félnék. Nekem legjobban a Hasznos Holmik tetszik, mint történet. Volt még egy film Az évszázad vihara, az is eléggé mély nyomokat hagyott. Mert ezek a közösség-egyén kérdéskörön belül is azokkal foglalkoznak, amik már nagyon érzékeny határokat súrolnak, és mert ezekben a gonosz, már nem úgy jelenik meg mint valami szörny, hanem majdnem átlagemberként.
2017. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Álattemető
2017. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszadó a Setét toronyra gondol.


AZ - mert máig nem megy ki a fejemből.

Ragyogás - mert ezt olvasva féltem a legjobban.

2017. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem igazából mindegyik, a halálos árnyékot sajnos csak filmben láttam, nem volt szerencsém még olvasni. Bár szerintem a King regények megfilmesítve nem tudják azt visszaadni amit a könyv nyújt. A Ragyogas és a folytatása Az álom doktor nekem is kedvenceim. A Tűzgyújtót is nagyon szerettem, a Mr.Mercedesz is tetszett. Tervben van a Joyland.
2017. febr. 10. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

2.versenyző vagyok.Az álattemető írásakor King annyira elborzadt a saját agymenésétől,hogy évekig nem

akarta folytatni.Vele készült riportból derült ki.

2017. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom! Halistennek nem veszett kárba a tehetsége. Személy szerint a Richard Bachman álnéven írt regények nem annyira tetszenek pl. Hosszú menetelés, Sorvadj el film gyermekkent sokkolt, mai nap a könyv nem igazán.
2017. febr. 10. 14:30
 7/8 A kérdező kommentje:

Az- gyermekkorom megrontója volt mint film.

Az 50milliós játszmában volt egy kérdes hogy mi a Mángorló, naná,hogy az Éjjeli műszak egyik novellajabol tudtam a választ :D

2017. febr. 10. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

A mai napig halálra tudnak rémiszteni azzal a kérdéssel, hogy "Kérsz egy lufit?".

De attól sem érzem jól magam, mikor meghallom az "én vagyok a kis teáskanna" dalt. Vagy azt, hogy "mi mind repülünk".

2017. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!