Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izgalmasabbá teszik a könyvet...

Anonymus0123456789 kérdése:

Izgalmasabbá teszik a könyvet a hirtelen félbeszakadások?

Figyelt kérdés

Nem találtam neki témát, ezért elnézést kérek.

Itt most arra gondolok, hogy ha egy adott szöveget írok, és hirtelen egy érdekes momentumnál lezárom az esemény írását, akkor az kíváncsivá teszi az olvasót? Például hoznám, amikor írok egy fejezetet és akkor egy érdekes résznél abba hagyom a fejezetet, és akár ennek a folytatásával, akár egy teljesen más esemény mesélésebe kezdek bele. Ettől érdekes, izgalmassá tehet a könyv? Kíváncsi lesz a folytatásra az olvasó?



2017. febr. 9. 18:22
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom a választ ezért a saját véleményemet irom le.

De most nem tudom, hogy a fejezet vége érdekes és a következőben folytatod? Ha igen akkor semmi értelme nincs. Maximum minimális, hogy ne hadja abba.

De ha az utolsó fejezetre érted és a következő könyvben foyltatod akkor én azt utálom. Inkább lehúzás érzése van. Monst amit a filmek csinálnak.

2017. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítene valószínüleg a második fejezet után abba hagynám az olvasást.
2017. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor leírom a konkrét esetet: Álombeli fiú. Nem tudja ki az. felteszi a kérdést: De ki ez?

Majd a második fejezetben más kezdődik de erre a részre később még visszatérek.

2017. febr. 9. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik. Szerintem inkább valamivel nyugtasd meg az olvasót, ne a momentum közepén álljon meg, hanem az adott konfliktus záruljon le, és egy újabb konfliktus vegye kezdetét, amire később térsz rá.
2017. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze hogy izgalmasabb.. Szerinted a legnagyobb szerzők miért csinálják ugyanígy? Hogy érdekeljen a következő rész is.. Iszonyatosan idegesítő dolog,mert idegörlő. Ami azt jelenti hogy izgalmas. De akkor tényleg izgalmasnak kell lennie az írásodnak. Viszont szerintem nem mindig éri meg fejezeteken belül húzni. Könyvnél érdemesebb. De a fejezeteknél csak gyorsan at akarod ugrani azt a részt. Ha meg belemélyedsz abba,már kevésbé érdekel az előző
2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!