Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikortól lehet karácsonyi...

Mikortól lehet karácsonyi díszeket alkalmazni a lakásban? Persze nem karácsonyfára gondolok,de mondjuk ajtóra koszorú,ablakra karácsonyi matrica,stb...

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában ahogy ádvent elkezdődik onnantól szokás diszítgetni, készülődni!! Hiszen innentől számít a karácsonyváró időszaknak....4 héttel előtte!
2008. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akor még vàrok egy picit:)))))))))))))))))
2008. okt. 10. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, advent a várakozás idöpontja, elötte kicsit furi. Amúgy akár nyáron is díszitgethetsz, pl egyszer egy srác mondta ö soha nem szedi le a mü fáját nyáron is ott áll a sarokban.
2008. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, picit még korai.... Nem túl kedves, ha midszentkor már a Jézuska lóg az alakban. Arra viszont készülhetsz töklámpással, gyertyákkal stb. A karácsonnyal azért nov. közepéig bőven ráérsz...
2008. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikulásra már szoktak díszíteni,illetve van aki előtte 1 héttel.
2008. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
látom aki feltette a kérdést szeret biztosra menni,hiszen már októberbe feltette a kérdést, nem sértésből mondom, hiszén én szimplán be vagyok sózva, nekem a díszek körül forog a világ karácsonykor, nem is az ajándékok, idén is karácsonyfát kérekXD szerintem is advent a start jele, szépen, fokozatosan lehet kezdeni, csak azt bánom, hogy a fát csak szenteste díszíthetem-.-", habár, tavaly már délbe feldíszítettem, hihi, nem bírtam magammal ^^"
2009. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!