Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CS:GO-ban, hogy droppolhat a...

CS:GO-ban, hogy droppolhat a játék a "Gods And Monsters" kollekcióbol?

Figyelt kérdés

#Gods #godsandmonsters
2017. febr. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor droppolhat az alap szürke színeken kívül mást, ha van aktív operation, és te megvetted a jegyet hozzá és be is váltottad.


Nekem így dobott AWP Sun in Leo-t, ami pont ebben a kollekcióban van, el is ment 5 euróért a piacon (6 euró a operation pass, úgyhogy szinte vissza is hozta).

2017. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és azt lehet tudni, hogy idén mikor jön az új operation?
2017. febr. 12. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen évente volt kettő, most semmi. Tavaly indult egy februárban ami júniusig tartott volna. Azt meghosszabbították egy hónappal, majd azóta semmi. Minden más felesleges dolgot csinálnak helyette, mint a fegyverhangok cseréje vagy graffiti update.
2017. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a graffitinek én sem értem az értelmét. 1.6-ba még jó pofa volt, de itt feleslegesnek tartom.
2017. febr. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!