Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ideális ruhamérete egy...

Mi az ideális ruhamérete egy 17 éves lánynak? S vagy XS?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a külső a lényeg de engem most kifejezetten ez érdekel.. mi számít szépnek/jónak? Az én ruhaméretem S-es de még így se érzem hogy elfogadható az alakom illetve a barátnőim is inkabb Xs-es ruhákat hordanak..

2017. febr. 13. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Nem kell ruha.
2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Eléggé hmm… Fogalmazzunk úgy, hogy átgondolatlan kérdés. Természetesen az a ruhaméret áll jól, ami a te saját méreted. Ha kövér/magas vagy, akkor az S-es, de akár az M-es ruha rád sem jön. Ha átlagos vagy, akkor az S-es ruhát nem tudod felhúzni, az L-es meg lötyögni fog rajtad. Ha vékony/alacsony vagy, akkor az M-es és L-es ruha fog rajtad lötyögni.


Az alakodat nem a ruha határozza meg. Attól, hogy XS-es ruhát húzol, önmagában nem lesz jobb alakod, és nem leszel se kövérebb, se soványabb. A ruha ki tud emelni alakot, de ez nem a méretétől, hanem a szabásától függ inkább.


De az XS jelentése ugye az, hogy eXtra Small. Inkább ne akarj extravékony lenni.

2017. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!