Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha valaki elveszti 19...

Gulyás László18 kérdése:

Hogyha valaki elveszti 19 évesen az édesanyját, úgy, hogy közben nincs közeli rokona, és munkaképtelen, milyen anyagi támogatást kap, hogy tanulmányait betudja fejezni?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal élek, és eléggé beteg.

Közben én 19 éves tanuló vagyok. Reggel 8tól délután 4ig iskolában vagyok, így minden időm a tanulás és a házimunka tölti ki.

Ha ő vele hirtelen történik valami, milyen támogatást kapok, mi történik velem és hogy tudom őt tisztességesen elhantolni?

13.000 Ft a családi pótlékom.



2017. febr. 13. 18:42
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Önkormányzat vagy polgármesteri hivatal ahova ilyenkor menni érdemes és mondják majd mi jár, biztos van támogatás ilyenkor.
2017. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem jar semmi vagy ha igen az lofas lesz. elmesz dolgozni mint barki mas a sulit meg befejezed levelezon.
2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még középiskolás vagyok és érettségim sincs...

Anna az esélye, hogy munkát találjak, abszolút nulla, ezt bárki megmondhatja. Diákmunkát pedig nem tudok vállalni, mert nincs rá időm. Mint írtam, reggel 7:15től, este 16:00ig iskolába vagyok, a maradék időmben főzök, mosok, takarítok, anyámat gondozom. Tehát este 8-9 órára már gatya fáradt vagyok, és hétvégét, ahogy a munkaközvetítő mondta, nem vállalhatok hétköznapi műszakok nélkül.

2017. febr. 14. 15:29
 4/5 anonim válasza:
De kapsz! Árvasági támogatást kapsz, ami az édesanyád jövedelmének valahány százaléka.Édesapád? Ugyanis etis meghatározhatja hogy mennyit kapsz..A nyugdíjfolyósító fizeti ezt tehát érdemes ott érdeklődni. Egyébként tényleg nemsok pénz melette tuti kell diákmunkát végezni..Édesanyádnak jobbulást kívánok.
2017. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyarba felvesznek 8 altalanosal is, sulit meg levelezon csinalod ez azt jelenti hogy szombati napon van csak tanitas, arvasagit lehet hogy kapnal de abbol igen csak ehenhalnal.
2017. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!