Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan segélyvonal,...

Létezik olyan segélyvonal, vagyilyesmi, amin pszichológussal beszélhetek?

Figyelt kérdés

Tartok tőle, hogy nagyon rosszul reagálok egy helyzetre, ami nemrégiben állt be az életemben, és érdekelne, hogy szakmai szemmel hogy értékelhető a dolog. Viszont névtelenül lenne jó, és lehetőleg úgy, hogy még a közeli ismerőseim, családom se tudjon róla (sosem voltam egy panaszkodós típus, nem szeretném megijeszteni őket, de most tényleg aggódom kicsit magam miatt). Mindez pedig egy átlagos pszicsológiai kezelésnél nem mondható el. Tehát valami olyan telefonvonal, vagy online felület érdekelne, amin szakképzett pszichológust kérdezhetek.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2017. febr. 13. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lelkisegély telefonszám hívásakor úgy tudom nem pszichológussal beszélsz,hanem erre kiképzett szakemberrel.Neten felülelet e célra nem tudom hogy van-e.
2017. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!