Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges e az hogy 2 lányt...

Fkec kérdése:

Lehetséges e az hogy 2 lányt szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés

Van lassan egy 2 hónapos kapcsolatom nagyon szeretem ezt a lányt. De akárhányszor meg látom a volt exemet az iskolába, össze szorul a gyomrom.. és úgy érzem hogy egyszerűen néznem kell.. mondjuk amikor oda néz el fordulok.. és igazából sokszor ott a mostani barátnőm is.

Egyszerüen az megy bennem hogy olyan jó lenne ha vissza tekerhetném az időt akkora mikor az exemmel voltam, de a mostani barátnőm se akarom el veszíteni mert szeretem. Most ez mitől van? vagy egyáltalán el fog múlni a régi érzelem? Annyit még hozzá teszek hogy az exemmel fél évig voltam együtt és ő volt az első nagy szerelmem, És így néha nem tudom hogy mit csináljak,ki lehet valahogy ölni a régi érzelmet?



2017. febr. 13. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Aszongyák,hogy az első szerelmet,vagy valaki mást szakitás után kb. 1 és fél évbe telik teljesen elfelejteni..persze nm mindenkinél.

Utáltasd meg magaddal az exedet.

2017. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg történt a dolog már egy ideje.. olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez,hogy télleg nagyon nagyon durva.. de ez még már a ki írásom előtt, olyanokat pl 'nem ált fel rád a f aszom rendesen' stbstb szóval tényleg nem kis dolgokat, nem sima szidalmazások és mégis látom h ő is néz.. de amint rá pillantok el fordul, de mégis nem bir egy légtérbe el viselni.. de azért néz.. fura ez nagyon. de ha igaz amit a kommentelő irt akkor még van több mint egy évem el felejteni őt.
2017. febr. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!