Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már rosszul magatoka...

Éreztétek már rosszul magatokat az miatt, mert egy barátotok nem hívott meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem is az miatt lettem szomorú, mert nem hívott meg, ugyanis tény, hogy évek óta nagyon keveset találkozunk és a kapcsolatunk, hogy is mondjam, kicsit felszínes lett. Inkább az miatt, hogy egy évvel az esküvő után tudtam meg (napra pontosan, egy fb kép miatt), hogy megnősült ez a régi haverom. Bölcsőde óta ismerjük egymást, együtt nőttünk fel. Ráadásul sok olyan ember is ott volt az esküvőn, lagzin, akikkel soha nem is voltak és nem is lesznek szerintem olyan élményei, mint velem. Még csak gratulálni sem tudtam... Én biztos, hogy ha lesz is esküvőm és nem is hívok meg mindenkit (mert az lehetetlen anyagilag manapság...), legalább jelzem nekik, hogy megnősülök, csak, hogy tudjon róla... Veletek volt már hasonló? :( 32/F

2017. febr. 15. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kínos volt neki, hogy már nem tudott meghívni. Az anyagi része tényleg kemény, szinte mindenki küzd vele, hogy 150 alatt tudja tartani a létszámot, kisebb esküvőknél még rosszabb. Lehet bántotta is a dolog, hogy nem tudott meghívni és úgy volt könnyebb, hogy szóba sem hozza. Vagy az is lehet, hogy csak a csajszinak volt fontos és olyan embereket hívtak meg, akikkel ketten együtt tartják a kapcsolatot, ... Ha nem zavarta volna, hogy nem hív meg, akkor mesélt volna róla.
2017. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok, hogy inkább a csajnak volt ez nagy esemény. Az is fura, hogy azt sem tudtam, hogy van barátnője. Az esküvő is elég gyorsan megvolt, alig jártak egy évig... Nem baj, én örülök neki, ha megtalálta az igazit és együtt maradnak, nem haragszom rá, csak kicsit csalódott vagyok, bár lehet, hogy nem kéne. Belegondolva így már abba, amit Te is írtál, lehet, hogy ellenkező esetben én is így tettem volna. Sajnos nem lehet ott mindenki, szerintem is egy szűkebb kör volt, néhány olyan haverral, akikkel sűrűbben találkozik, mint velem.
2017. febr. 16. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

" legalább jelzem nekik, hogy megnősülök, csak, hogy tudjon róla..."


Aha. És hogyan jelzed? Megírod, hogy figyelj, Pista, megnősülök. Nem akarom, hogy elgyere az esküvőre, csak jelzem, hadd egyen a sárga irigység...

2017. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy, hogy adja a tudomásomra, de az, hogy a fb-ról jövök rá és olyan titokban van tartva, hogy még a közös barátok sem osztottak meg egy nyamvadt fotót sem, az nekem nagyon furcsa... Egyáltalán nem evett volna a sárga irigység, nem is az a rossz benne, hogy nem lettem meghívva. Az esett rosszul, hogy kereken egy évig nem is tudtam róla és még gratulálni sem tudtam. Szerintem amilyen kapcsolatban voltunk, ennyit igazán elvárhatok tőle, annak ellenére, hogy tény, hogy eltávolodtunk egymástól az utóbbi időben. Mindegy, még egy darabig érezni fogom a csalódottságot, utána ez is elmúlik. Egy dolgot tanultam belőle, hogy én soha nem akarok másban ilyen érzéseket kelteni, mint amit bennem keltettek...
2017. febr. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!