Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szintetizátort venni, de nem tudom hogy melyik lenne számomra a legideálisabb. Ugyanis mulatós zenéket, népdalokat tudok jàtszani zongorán, citerán. 4 évig jártam zene iskolába, citerát tanultam. A zongorán magamtól tanultam meg. Ilyen zene tudással nem tudom melyik lenne a legjobb szintetizátor. Az ár felső határa 35.000. Szeretném ha olyan hangzása lenne, mint a lagzikban szokott lenni. Olyan dob aláfestés. Köszönöm a segítségeteket!
2017. febr. 15. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Leírnátok nekem a típusát? Köszi! :) Meg például az sokat számít, hogy mennyi a hangszíne/stílusa/ basszus van-e rajta???

Közben találtam egyet. Szerintetek ez milyen:

Casio CTK 1200: szintetizátor: 61 billentyű, max. 12 hang polifónia, 100 hangszín, 100 stílus, 100 dal, LCD kijelző, automatikus kíséret, tanító funkció, fejhallgató / audió kimenet, méretei: 949×304×93 mm, súly: 3,4 kg, tartozék kottatartó állvány, a hálózati adapter (ADE95100FP) nem tartozék.

2017. febr. 15. 22:52
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ez a ctk-1200 kezdöknek való, alapokat meglehet rajta

tanulni, és mint hogy te teljesen kezdö vagy így ebböl

a szempontbol megfelelne, viszont amit írtál hogy,

"Szeretném ha olyan hangzása lenne, mint a lagzikban szokott lenni. Olyan dob aláfestés"

na ennek olyan hangzása nincs! Azok a szintik ettöl komolyabbak, árban is!!

2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ennyiért nem kapsz jó hangzást.:) 12 hang polifónia? Játék ez, nem hangszer.
2017. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!