Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit keres itthon egy...

Mennyit keres itthon egy kezdő cnc gépkezelő/forgácsoló?

Figyelt kérdés
Eger környéke érdekelne leginkább, de bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

2017. febr. 16. 00:56
1 2
 1/17 csatrad ***** válasza:

netto 100-120

muszak potlek beleszamolva

ha szerencsed van 160

2017. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
42%

Megcsinál 50 kardántengelyt, kap érte egy fél kiflit. Ha megvan mégegyszer annyi, megkapja a másik felét. Ha tartotta a határidőt, vizet is kap mellé, meg gatyát, hogy ne fázzon a gép mellett.


Ha egyet elront, jön a behajtó, s ha kell, csapnak egy elárverezést. Abból vizetik utána az elforgácsolt szürkeöntvényt. Esetleg határidő szorítások is előfordulhatnak utána!

Első eset után máris jobban vigyáz A munkára!!

2017. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát ez nem hangzik túl jól. Más tapasztalat esetleg?

4 éve megvan ez a papírom de nem helyezkedtem el vele, most szeretnék és ezért érdekelne.

Amikor tanultam, ott azt mondták hogy jól lehet vele keresni, 150 meg 200 felett, de akár 300 is ha ott vagyok pár éve. Ennyit romlott volna azóta a helyzet?

2017. febr. 17. 00:30
 4/17 anonim ***** válasza:

Itt nezz korul a magyar fizetesekrol. De, ha kulfoldre mennel, Angliaban pl 28-30K az eves fizu. USAban 47-50K.

Persze, alapfeltetel a nyelvtudas.

2017. febr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsanat, lemaradt az elobb a link a magyar cnc-s atlagkeresetekrol

2017. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
na még egy kezdő!-remélem nem hozzánk jössz szerencsétlenkedni.
2017. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én egri vagyok de már régen pesten melozom gépbeállítóként. Anno azert jottem el onnan, mert nem fizettek meg igazan itt pesten nálunk a cégnél 160-180 keresnek a gepkezelok 1-2 nap tuloraval. 4muszakos rendben 12 orában potlékokkal együtt. Azonban, ha ilyen szakmában akarsz melozni sztem ne ragadj meg gepkezeloi szinten tanulj meg legalabb 1 programnyelvet aztan probalj szeremcset gépbeállítokent:) Akkor azért jobb a fizu:)
2017. márc. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
amennyit ki tud harcolni,magának!
2017. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
160 180,? az nagyon gyenge
2017. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csatrad ***** válasza:

az a gaz hogy magyarban nincs meno ceg aki nagy profittal dolgozik mert egy rakas penzt ker a termekert pusztan a neve miatt. ezert a munkasainak sem tud sok penzt adni hiaba csinalja ugyanazt mint masok.

legjobb pelda a batyam nemetben 10ezresevel gyart termeket meno cegnek de hydraulikaban es ott nagy a piaci verseny ezert szuk a profit, ezert keres Xett

a kolegaja viszont megfogott egy dubai melot ahol marvanybol esztergal flancos poharakat, valszeg egyedulikent a vilagon es lehet meg jobban vinnek ha meg dragabban adna, ezert keres 20Xet.

2017. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!