Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ezekhez hasonló...

Valaki tud ezekhez hasonló animét?

Figyelt kérdés

Shingeki no Kyojin és Kabaneri of the Iron Fortress

az fogott meg bennük hogy valaki átváltozik vagy képes átváltozni olyan lénnyé mint az ellenség pld: a srác Shingeki no Kyojin-ban óriássá tud változni de a Kabaneri of the Iron Fortress-ben egyből olyan mint ők



2017. febr. 16. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs fogalmazásomért
2017. febr. 16. 16:27
 2/6 Praták Dávid válasza:

Szerintem ha átváltozós animéket szereted ezeket ajánlom:

Bleach 366rész a főszereplő olyanná válik mint az ellenség és ennyek köszönhetően nagy hatalomra tesz rész majd később képes teljesen átváltozni először csak a egy maszkot képes felvenni

Elfein leid jó a sztorija igaz kicsit sok benne a prostitúció de attól nagyon jó igaz nem átváltozik csak a személyisége változik meg de attól még nagyon jó

Boku No hero academia én még nem láttam de a barátom azt mondja nagyon jó és nekem ajánlja és meg neked

2017. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiseijuu

Ajin

2017. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szerintem aki az animéket ismeri biztos látta a bleach ot

amugy köszi

2017. febr. 16. 17:57
 5/6 anonim válasza:

Hát nem mindenki. Én pl. nem szeretem a sok részes shouneneket. Bár úgy általában nem vagyok nagy shounen rajongó.

Parasyte hasonló mondhatni.

2017. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg a senjou no valkirya?
2017. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!