Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kratom nektek sem vált be?

A Kratom nektek sem vált be?

Figyelt kérdés
Most próbáltam a kratomot második alkalommal és egyszerűen semmi!!!! Először azt mondták kevés adagot próbáltam (ami nem igaz),most megvettem a Maen Da Kratomot ami elvileg a legerősebb és bevertem először 10 kapszulát (5 gramm) majd fél óra múlva amikor nem éreztem semmit megint bevertem 10-et és ezzel el tudtam érni egy hányingert semmi mást ,ahhoz képest hogy mindenhol sztárolják ezt nem ér semmit. Másnak is volt ilyen tapasztalata? Nemhogy jobb de egyenesen szarabb kedvem lett tőle!

#drog #kratom kapszula #maeng da #kratom por
2017. febr. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A kratom egy gyenge, legális cucc, nem kell tőlle sokat várni.
2017. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a baj, én 1 kapszulától is kellemesen éreztem magam.
2017. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más gyártót is, vagy más fajtát

Sajnos van olyan ami elég silány minőségű

És ne kapszulásat vegyél

Sima őrleményből keverj 6-7 g-t forró vízbe, és idd meg ha kihült

2018. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne a kapszulát próbáld. Gomoában van por formában. Én is olyat szoktam venni és eddig mindig jó volt.
2019. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a porból 3g vizben elkeverve bőven jó volt, kellemesen felpörgetett ami igencsak jól jött meló közben. Hetente/kéthetente egyszer amikor húzósabb napja van az embernek akkor többet ér, mint egy vödör kávé.
2020. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más adag megfelelő. Amikor először rendeltem belőle, szerintem vagy 10 grammot bevertem belőle, egy napig csak a plafont tudtam nézni utána.. Kb mint egy lónyugtató, nem volt kellemetlen de nem erre a hatásra vágytam.. Utána eltettem, és vagy 1 év múlva találtam meg megint. Mondom adok neki mégegy esélyt, 2 kis teáskanál (2-3 g kb)

Teljesen más volt az élmény, fokozott fókusz és aktivitás, eufória, órákig folyamatosan tudtam írni a szakdogám :)

Még annyi hogy van belőle rengeteg fajta, a piros és fehérnél csak nyugtató hatást tapasztaltam, a zöld ami bevált

De nagy mennyiségben ez is leszedál

2020. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy amikor frissen veszem a kratomot, olyankor alig van hatása. Néhány hetet vagy hónapot kell pihentetni, és akkor sokkal jobb lesz. Természetesen nem lórúgás, sem hűdebeállsz tőle, mert nem is ez vele a cél, de "állottan" sokkal jobb hatása van.
2020. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Ki mióta szedi, ha mindennap 3 grammot szedek lehet tőle bajom ?
2023. máj. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 igen lehet tőle bajod ugyanis függőséget okoz!
dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!