Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Madách Imre Gimnázium...

Milyen Madách Imre Gimnázium Szóbeli felvételije?

Figyelt kérdés

Most megyek szóbelizni és nem tudom hogy zajlik egy ilyen szóbeli szóval kérlek írjatok le mindent amit tudtok a szóbeli felvételiről kapcsolatosan

Nehéz kérdéseket tesznek fel?

Vagy témaköröket kell húzni és arról beszélni?



2017. febr. 18. 16:50
 1/4 anonim válasza:

Szia! Először is: nem csak hétfőn kerülnek ki a szóbelire behívottak nevei?

Másodszor: két részből áll: angol és magyar szóbeli, mindkettő külön-külön 40 pontot ér (össz.80). Az angolon húzni kell egy lapot vagy azt adják, -nem tudom pontosan- amin van 5-6 mondat, amit be kell fejezni egyénileg. Pl: In my free time.... -és itt ugye kiegészíted azzal, ami rád jellemző. Miután ezzel kész vagy választasz egy mondatot azok közül, amiket az előbb írtál és arról kell beszélned. Az angol része ennyi. Úgy tudom itt az a lényeg, hogy folyamatosan tudj angolul beszélni, a nyelvtant nem nézik annyira. A magyar már jóval könnyebb, itt már csak egy sima elbeszélgetés fog zajlani, valamint két kép közül kell majd választani, és a választott képről véleményt alkotni. Legjobban a személyiséged fogják figyelni, hogy kiállsz-e az állítasod mellet meg ilyesmik. Remélem tudtam segíteni, sok sikert!:)

2017. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettél :)

egyébként igen hétfőn derül ki hogy kit hívnak be de szerintem én köztük leszek mert elértem azt bizonyos pontot amit kell :)

2017. febr. 19. 15:30
 3/4 anonim válasza:
Hány pontot írtál?
2017. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!