Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kezdett gyorsabban...

Miért kezdett gyorsabban verni a szívem az átlagnál amikor füveztem?

Figyelt kérdés
Szóval haverokkal szívtunk egy kicsit, elég ütős volt a cucc, utána eltelt 5-10 perc és nagyon gyorsan kezdett verni a szívem, azthittem ott halok meg. Mondták, hogy csak beflashelem magamnak meg, hogy ne pánikoljak mert rosszabb lesz. Nos ezután eltelt 2 nap és még mindig gyorsan ver a szívem, kb. 80-110 a pulzusom. Szívproblémáim nem voltak. Tavaly is szívtunk de akkor nem voltak ilyen problémáim. Orvoshoz meg nem merek menni mert félek, hogy baj lesz belőle :/ Remélem minel előbb tudtok normális választ adni. 18/F

2017. febr. 19. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb lenne ha orvoshoz mennél! Nagyon könnyen előfordulhat hogy tényleg komoly bajod lesz belőle, de inkább az legyen mint hogy infarktust kapj. A szervezted nem képes befogadni azt a bizonyos füvet,soha többé ne SZÍVJ ILYET!!! Azt ugye tudod hogy meghalhattál volna?
2017. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne válaszoljál már hülyeségeket légy szíves, senki nem fog attól meghalni mert felmegy a pulzusa a marihuánától. A normális érték 60 és 120 között van.


Az történt, hogy stresszes vagy kimerült állapotban szívtál(ilyenkor nem szabad) és az is lehet, hogy erősebb volt a cucc mint a tavalyi. El fog múlni a gyors szívverés érzésed előbb-utóbb főleg akkor ha nem ezen parázol. Szedjél sok vitamint(főleg B-vitamint) mozogjál többet mint eddig és legközelebb ha akarsz füvezni kevesebbet szívjál belőle.

2017. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 válaszoló. Mikor említette a kérdező hogy marihuánát szívott?? Nem hiszem hogy én beszélek itt hülyeségeket... Van egy bizonyos véleményem,és neked is. Igenis infarktus lehet kapni ha valakinek túl gyorsan ver a szíve. És az infarktusba nagy valószínűlességel bele lehet halni. Olvass utána, és utána írjál választ...Nem mindegy hogy marihuána vagy cannabis... Annyi fű van,egyszer sem említett a kérdező marihuánát...
2017. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Kedves #3. Válaszoló!

Elmagyaráznád kérlek,mi a külömbség a marihuána és a cannabis között?

Köszönöm!

2017. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam nemrég, hogy a cannabis és marihuána között nincs semmi különbség. Azt is ovlastam, hogy a használata produkálhat gyors szívverést is. De ez normális lehet, hogy péntek este óta ilyen szarul vagyok? Igen, eléggé stresszes és fáradt állapotban voltam mikor szívtunk és hányingerem is volt, de nem hánytam. Eléggé zavar ez az egész gyors pulzus dolog, nem tudok nem rá gondolni mert idegesítő. Szerintetek rágyújthatok egy normális cigire és ihatok egy kis kávét attól még?
2017. febr. 19. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Válaszoló, elmagyarázom! A cannabis, magyar nevén kender ön magában elég gyenge fű. Ahhoz hogy az megártson sokat kellet szívnia a gyereknek...Viszont ha már kender virágzatot szívott,amit marihuánának nevezünk,akkor attól már kisebb mennyiségben is KOMOLY baja lehet... Na de hogy mi is a különbség a kettő között?! Hogyha sima kender szívsz összekeverve dohánnyal,akkor az erősebb lesz mint a marihuáná. Végülis is mindkettő kenderből van, de nagyon függ attól mivel szíved. Nem tudjuk mit szívott,de biztos hogy nem sima kendert,az nem ártana meg. Szóval vagy dohányos kender,vagy marihuána. Vagy egyéb füvek, de mindenesetre jobb lenne ha leállás vele.
2017. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%

Általába,virágzatot szívunk xd

A növény többi részéből teát,akár sütit szoktunk csinálni.

És soha senki nem halt bele abba,hogy füvezett.

Nem teleszel az első havr.

Nyugi

2017. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!