Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon unalmas,...

Csak szerintem nagyon unalmas, és szánalmas, hogy sok ember Facebookon sajnáltatja magát?!

Figyelt kérdés
Alapból hülyeségnek és nem normálisnak tartom,hogy sok ember a Facebookon éli az életét. Minden problémájukat, bánatukat ott mondják el... amit viszont kifejezetten szànalmasnak tartok, az az, hogy sokan sajnáltatják magukat. Értem én, hogy az embereknek vannak problémái és gondjai, de ez szerintem nem másokra tartozik. Ezt csak én gondolom így, vagy màsok is?
2017. febr. 20. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem valahogy nincsenek ilyen ismerőseim. :D
2017. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondjuk én sem láttam még ilyet az ismerőseim között. De hallottam/láttam sok ilyet és szerintem nincs kivel megbeszélni a problémáikat és úgy gondolják az interneten talán valaki megérti őket. Az más tészta hogy jelentéktelen hülyeségek a nagy "problémák". Nevelés kérdése, az elkényeztetett gyerekeknek olyan dolgok okoznak gondot ami nekünk felfoghatatlan és nevetséges. Igen eléggé szánalmas, sajnos.
2017. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!