Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaha megjelennek majd...

Valaha megjelennek majd hivatalosan a Sword Art Online könyvek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy halottam, hogy könyvben sokkal jobb mint animében, így elszeretném olvasni csak hivatalos könyv magyarországon tudtommal nem kapható csak online fan fordítások vannak. Pedig nagyin szívesen megvásároltam volna őket :( :D. Nem tudja valaki, hogy meg fog jelenni? Nagyon remélem, hogy igen.

2017. febr. 21. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esélytelen.
2017. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könyv vagy manga?Nem mindegy!

Szerintem nincs rá sok esély...az anime nem futott be annyira,hogy a mangát nagy bevétellel el tudják adni tehát nem lenne sok értelme ,,könyvbe " kiadni itthon😓bár ...kitudja?!

2017. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2.: A Sword Art Online alapja light novel ("könnyű regény"), ami nagyjából a nyugati regényeknek, könyveknek feleltethető meg. Nem egyenlő a mangával. Egyébként a Sword Art Online kb. az egyik leghíresebb és legnépszerűbb anime (bár népszerűségét sokan vitatják), így lenne rá kereslet, csak nem Magyarországon, ahol az animés közösség nem túl nagy, többsége gyerek, és nem vesznek meg semmit, inkább letöltik őket (tisztelet a kivételnek).
2017. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, nincs rá sok esély. Az utolsó light novel, amit kiadtak, asszem az All you need is kill volt, de annak is csak a Holnap határa film miatt lett magyar verziója. (Az idő felett járó lányt is kiadták, de az tudtommal nem light novel.) Esetleg ha angol kiadás megfelel, BookDepositoryról be tudod rendelni.
2017. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!