Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A közelben van egy elhagyatott...

A közelben van egy elhagyatott terület, valószínűleg a tűzoltóság használja gyakorlatozásra. A kerítés egy helyen ki van szedve, ezért én bementem, és egy kis területet felástam haszonnövény termesztési célra. Elkövettem valamit a törvény ellen?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel körbe van kerítve, ezért valószínűleg nem közterület. De szerintem ott sem áshataz fel csak úgy egy területet.

Ha nem is törvénybe ütköző, nincs jogod felháborodni, ha kiszedik amit te odatettél.

Amúgy miért pont ott kell neked növényt termesztened?!

2017. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hova mentem volna? A termőterületeimet eladtam egy adósság miatt. Nem adnál tippeket, hogy hova mehetnék?
2017. febr. 22. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A csipába, oda. Nincs földed, ne termessz semmit. Mit szólnék, ha meghúznám a lányodat, mert a nejemtől elváltam?


Ha a terület nem a tiéd, birtokháborítást követtél el.


Ha a felásott részen valaki elesik és megsérül, mert nem számít rá, akkor nem is úszod meg ejnye-bejnyével.


A kutyát nem érdekli, miért nem tudsz máshol gödröt ásni. Ami nem a tiéd, azt ne basztasd.

2017. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Mit szólnál (azt tudom, én mit szólnék).
2017. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!