Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok igazolást szerezni?

Hogyan tudok igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok 10 osztályos egy 4 éves szakmán és hétfő óta nem voltam bent suliban mert annyira ment a hasam lázas voltam minden bajom volt de Dokinál sem voltam. Ma el mentem de azt mondta nem ad igazolást mert utólag nem adhat. Szülői igazolásom már nincs és ha ezt a 3 napot nem igazolom kirúgnak.

2017. febr. 22. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Meny el a háziorvoshoz vagy nem tudom kérdezd meg a szüleidet vagy ismerősödet hogy mit csinálj
2017. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így jártál, ha a doki nem ad (érthető okokból) és szülői igazolásod sincs nem tudsz mit tenni. Lehetett volna több eszed is, mindjárt orvoshoz kellett volna menned, nyilván tudtad, hogy szüleid már nem igazolatják.
2017. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!