Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hűtővíz elfolyt, motornak...

Hűtővíz elfolyt, motornak lehet ettől valami baja?

Figyelt kérdés
Mai nap arra lettem figyelmes hazafele menet, hogy hirtelen a motortérből víz ömlik ki, aztán a visszajelző pirosan világít. Megálltam látom hogy a radiátorhoz vezető felső cső lecsúszott a kiegyenlítő tartály üres. Majd visszahúztam feltöltöttem újra fagyállóval és működik, nem tapasztalok semmi fura dolgot. Az eset után kb még 200 métert gurulhattam egyébként be az udvarra mielott leállítottam volna az autót, ez kb fel perc se volt.Lehet ennyiből valami baja a motornak?

2017. febr. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valoszinu hogy lett valami baja.
2017. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt még talán a vízpumpa kenése sem szűnik meg. A leírás alapján aggodalomra semmi ok, de hogy csúszhatott le a cső? Nincs rajta bilincs? Vegyél rá, obiban pár száz forint.
2017. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy csúsztatott le. Egyébként egy 98as a4esrol van szó. Úgy van megoldva a csatlakoztatás hogy a gumicső végén van egy műanyag, na az csatlakozik bele a radiátorba, két darab nút vezeti meg alul felül és úgy kell ráhúzni, ha rajta van van egy u alakú- szerintem valamilyen biztosító szerű drót amit bele kell nyomni a csatlakozásba.. és ennyi tartja
2017. febr. 23. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől valóban nem lett baja, de egyébként ökölszabály, hogy hűtővíz nélkül egy métert se!
2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!