Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a kis kaktuszommal?

Yumi Zakuro kérdése:

Mi lett a kis kaktuszommal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most elpusztult a kaktuszom, vagy csak valamilyen tápanyaghiánya van, esetleg növekszik, vagy csak át kellene ültetnem? Valamilyen javaslat, hogy mit lehetne tenni?



2017. febr. 25. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A kaktusz nevelés nem egyszerű. Szakoldalakon olvasgass, de ne add fel.
2017. febr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok oldalt elolvasgattam, de olyan kétes, nem tudom megállapítani, hogy ez a természetes barnulása vagy esetleg elkezdett rohadni a töve :( öntözni nem öntöztem, mindent úgy csináltam, amit a telelésnél kell, elég hűvösben is volt, de nem túl hidegben, de nagyon fontos nekem ez a csöppség, és nem szeretném hogy elpusztuljon. :( nincs valami tipp hogy hogy tudom megállapítani, hogy rohad e vagy sem?
2017. febr. 27. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A szakoldalaknál jobban senki sem adhat jobb tippeket :( Esetleg nézz meg egy kertészfórumot. Szorítok neki, majd írj, ha van vakami fejlemény.
2017. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami*
2017. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdést. Jobb lett azóta? Lehet tudok segíteni, de nem látom a képeket.
2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végül nem csináltam vele semmit, adtam neki kaktusz tápoldatot, ugyanúgy néz ki. annyi az egész, hogy a gömb kaktuszom töve ilyen világos barna és ráncos, tüskék sincsenek rajta. nem tudom, hogy ez normális-e, de azóta nem változott és nincsen "rohadás szaga" sem
2017. márc. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!