Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van tetoválása valakinek,...

Ha van tetoválása valakinek, tényleg nehezebben kap állást?

Figyelt kérdés
Szeretnék az alkaromra tetováltatni, viszont a szüleim nagyon ellenzik, tekintve hogy titkárnőnek képzeltek el , viszont én inkább nyomozó szeretnék lenni. Ha lenne egy egész alkaros tetoválasom tényleg nem tudnék elhelyezkedni egyik állásban se? ( vagy esetleg könyvelőként vagy hasonlók )

2017. febr. 25. 16:36
 1/4 Erlbella válasza:
szerintem el tudnál helyezkedni. de tetoválást oda érdemes varratni ahol el lehet takarni. lehet,hogy előnyben részesítik azon az adott pályán azokat akiknek nincs tetoválásuk.
2017. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb normális helyen hátrányos.

Cirkuszban, börtönben, kidobóként, verőemberként nem.

2017. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a melleidre csinaltasd szerintem az ugy jo lesz.
2017. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még számít bármit is a válaszom akkor én mint tetovált azt mondom, hogy még egyszersem volt problémám munkahelyen az hogy tetoválva vagyok ráadásul látható helyen. Egy Michelin csillagos étterembe is gond nélkül felvettek, a tulajnak még tetszettek is a tetoválásaim. Úgyhogy szerintem tetováltass bátran. ;)
2017. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!