Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kaparós sorsjegyen nyertem...

Ha kaparós sorsjegyen nyertem ōt millió forintot, azt miért nem engedik felvenni a lakóhelyemen?

Figyelt kérdés
Tegnap nyertem kaparóson ōt millió forintot,és a helyi postán nem engedik felvenni,mert elvileg túl sokat kellene nekik kiadni és ez nem szabályos,azt mondták legközelebb Miskolcon tudom felvenni,de én nem mennék oda el...Hogyan tudnám öket rávenni,hogy adják ki,szabályos ez amit mondott,tényleg ez a szabály?A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 25. 22:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja még azt elfelejtettem,hogy a postás elmondása szerint egymillióig adhatna itt ki nekem pénzt,ez is igaz?
2017. febr. 25. 22:50
 2/17 anonim válasza:
100%
Nem tudom hol laksz, de nem ér meg egy kis utazást az a nyeremény?
2017. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvan, 5 millat nyertel, de Miskolcig beutazni az mar nem menne. Aha...
2017. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy nem megyek be,hanem azt,hogyha nem muszály,akkor nem utaznék 59 Km-et,a kérdés az volt,hogy itt kiadhatják-e vagy nem,mert,ha kiadhatnák csak lusták akkor megyek a postamesterhez,de,ha igazuk van akkor minek égessem magam,azért kérdeztem meg elöször itt.
2017. febr. 25. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja tenyleg igaz. Túl magas összegről beszélünk. Menj el erte szepen. Egyebkent gratulalok, szerencses voltal;)
2017. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 5 millioert valaki lusta legyen - URISTEN!!! - 59 kilometert megtenni... b+ halal komolyan mondom, fel se vedd, inkabb telefonalj be hogy adjak a szegenyeknek.
2017. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A postán van a lottozó?
2017. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nézd attól,hogy nyertem öt millió fotintot,attól még nem dölhetek hátra,mert ez a pénz sajnos a mai világban soknak hangzik,de nem sok,talán egy kocsira elég lesz,és a többi megy a takarékba,és nem lusta vagyok csak,ha nem muszály akkor minek menjek...
2017. febr. 25. 23:30
 9/17 A kérdező kommentje:
7/8-nak még annyit,hogy igen nálunk úgy van a posta épülete,hogy barra van a lottózó és az újságos,jobbra pedig ahol feladod a csekket.
2017. febr. 25. 23:32
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van lottozó a postán.
2017. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!