Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen megbízható otthoni...

Milyen megbízható otthoni munkák léteznek, Magyarországon!?

Figyelt kérdés
Engem adatrogzitoi , adminisztratív munkák erdekelnenek elsősorban.

2017. febr. 26. 17:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Volt olyan a múltban hogy láttam ilyen jellegueket de mindenhová kellett volna megadnom a bankszámla számot.


Kitudja milyen csalók gazemberek sunyi simlis zsivány emberek hirdetik meg ezeket a munkákat.


Azért kellene olyan ami korrekten kifizetne engem.

2017. febr. 26. 17:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a teljesen korrekt munkahelyem bankszámlára fizet, nem zsebbe. Persze kinek mi a korrekt.
2017. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De énnekem ez itthoni munka volna.
2017. febr. 26. 18:08
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon talalkoznek a munkaadókkal!!!
2017. febr. 26. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is otthoni munkáról beszélek. Bár valószínűleg nincsen megfelelő képzettséged ahhoz, hogy tisztességes munkát találj (informatikus, grafikus, stb.) - a tollösszeszerelés meg a gyönygválogatás meg... Na mindegy. Sok sikert.
2017. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért kell a számlaszámod, hogy oda menjen a fizetésed. Nem értem mi ezzel a probléma. Legtöbbeknek oda megy már, de lehet kérni postára vagy lakcímre is a fizetést ha nincs számlaszámod.
2017. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem reklaozni meg hirdetni akarom magamat de egyéb mentális betegségekben kinlodok szenvedek magammal vegetalok orokosen míg élek azért akarom hogy itthoni munkam legyen!


Mindig csak bántottak támadtak megaláztak megszegyenitettek megszivatak játszottak az idegrendszeremmel belém vertek pedagógusoktól is kaptam hideget meleget a gyerek közösségekben is.

2017. febr. 26. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:

AZ elmúlt hónapban csak kétszer volt ez a kérdés.

NINCSEN NEKED ILYEN MUNKA.

A bankszámlaszámot pedig jól sejted: ezeknek a helyeknek NEM SZABAD megadni.

2017. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem értem mire kell használniuk állandóan akárhány kérdést feltettem a közelmúltban regmultban mindig genyó gyökér módon válaszolnak kiírt kérdéseimre egynehanyuk még bunkozik parasztkodik is mellé!!!


Ez van igen nagyon nehezen tudom\tudnam csak megoldani a bajaimat gondjaimat problemaimat saját magamtól mert egy

nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség voltam mindigis.

Ezért teszem fel ezeket az önmagamat lealazo és megszégyenítő tanácstalan segélykérő kérdéseimet.


De ezekből a kommentekből okulva inkább nem fogok!!!


Legalább tanulók tapasztalatok ezekből is az életemben!!!

2017. febr. 28. 12:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt is elmondod minden ostoba kérdésed után, aztán mégsem okulsz.
2017. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!