Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ha holnaptól...

Ti örülnétek ha holnaptól teljesen megszűnne a YouTube?

Figyelt kérdés
Teljesen, minden videóval együtt.

2017. febr. 28. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nagyon sok mindent csináltam meg már youtuberól, régen kicsit sem értettem a számítógépekhez de ma már mindent ki tudok benne cserélni hála a youtubenak :D Meg mindent meg tudok szerelni, szinte minden fent van amit keres az ember. Sőt még a szakmámba is néha segít, ha valamit nem tudok szétszedni. (Karosszérialakatos vagyok)

A hülye videók meg nem érdekelnek, nem is értem miért tartanak viccesnek néhány videóst.

2017. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem örülnék neki. Napi több órát használom az oldalt. Nélküle unalmas lenne az internet..
2017. febr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mély depresszióba esnék...de reménykednék benne hogy a youtuberek akiket nézek találnának egy új platformot belátható időn belül. Ja és feltöltenék az összes régi videójukat vagy valaki más feltöltené, mert van egy pár videó amit igazán sajnálnék ha soha se nézhetném meg többször:c
2017. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Martin3410 ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csatrad ***** válasza:
a youtube az a pcsek tvje es radioja egyben ezek a fo hirforrasok, nem egeszseges hirek nelkul elni.
2017. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó ha megszűnne. De az anyagiasság már eléggé elrontotta. Ha visszavágnák a pénzkereseti lehetőséget a youtube-al akkor az előnyére válna mert kevesebb lenne a szenzációhajhász nézettségre és ezen keresztül a pénzre hajtó videó.
2017. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mennék animét nézni XD
2017. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mer nemtudnék hol Japánul tanulni.
2017. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki örülne. Én is :)
2017. márc. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!