Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A költők, bejönnek a lányok?...

A költők, bejönnek a lányok? Leírában betekintést nyerhetsz.

Figyelt kérdés

"Emberek, sok a frusztráltság bennetek, bandába verődtök, és a Gyk-n vergődtök.

Azzal élitek ki magatokat, hogy a másikról szereztek adatokat, majd 11 után trollkodtok vele, hogy szegénynek milyen rusnya a feje.

Eljátszátok, hogy ti szánakoztok, közben meg boldogság után vágyakoztok, mert szar az életetek, és mások bántásával vezetitek le a mérgeteket."



2017. febr. 28. 21:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
Te bejössz, mert tetszik a rímed. ;)
2017. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jogos, nem?
2017. febr. 28. 21:46
 3/15 anonim válasza:

Sosem voltam igazán penge verselemzésből.


Szóval arról van szó, hogy valami galád nőnemű bántalmaz a személyedet azáltal, hogy visszaélt az adataiddal ?

2017. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából rímelő sorokat egymás után írni még nem jelenti, hogy valaki költő.
2017. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
amikor erre a kérdésre kattintottam, valami lírai költeményre számítottam. Az bejönne, ez már kevésbé, jók a rímek, de 15-nél több nem lehetsz, a korosztályodnak ez lehet bejön
2017. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

Amiről írok, az a gyerekes, arról meg én nem tehetek. :)

2017. febr. 28. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt a szösszenetet én se mondanám versnek, viszont nagy öröm, hogy a helyesírásod rendben van.:D
2017. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyannyira, hogy megtanítom neked ezt is: Sem-et kellett volna írnod se helyett. :)
2017. febr. 28. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennek nincs túl sok köze a helyesíráshoz, maximum a nyelvhelyességhez. Ettől függetlenül nem volt hibás a szóhasználatom, ebbe a szövegkörnyezetbe a se és a sem is passzol, legfeljebb az utóbbi elegánsabb.
2017. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki úgy véli, hogy a kérdező helyesírása elfogadható, az sürgősen menjen vissza az általános iskolába.
2017. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!