ISMERETLENfkaghslghr kérdése:

Miert nem erzek?

Figyelt kérdés
Nem erzek semmit. Nem a kamaszsag jele. Nemtudom mit tehetnek. Nem erdekel ha meghalna valaki korulottem. Eltudom jatszani de nehez. Mosolygos lany vagyok, mindig jokedvu. Mindig segitek masoknak. De nem erzek semmit. Se duhot, haragot, megbanast, felteknyseget, boldogsagot. Neha mintha eloakarna torni belolem. De valami visszanyomja. De nem is erdekel. Csak igy nem megy. Nem lehet igy baratom mert egyszeruen keptelen vagyok szerettni. vagy foglalkozni vele. Veszekedesek kozben is nem erdekel. egyszeruen mondjak es leszarom. Nem vagyok orult.:D De ha tortenne valakivel valami aki fontos nekem. Csak akkor menne a gyasz ha eljatszanam. es ne mondjatok azt h pszhiologus vagy h elmullik majd. Meg h kamaszsag. Nem erzek semmit. Ha valami joo tortenik nem erzem a boldogsagot. Ha valami szomoru nem erzem a fajdalmat. Lehet nem ismerem az erzeseket. De abban biztos vagyok h nekem nincsennek. Es ez nem olyan ami majd elfog mulni. Porgos lany vagyok, de ez mar beteges, meg a duh se megy. ami pedig legkönyebb h egy emberbol kijojjon. Nem tudom mit kene tennem. de lehet nemis akarok erezni mivel lattam mar mivan azokkal akik ereznek. Sok sz@rsag tortenik veluk. Mit kene tennem? Ja es a csaladom irant sem erzek semmit. Se torodes se szeretet. Pedig fontosak nekem. De borzasztoan nem erdekel ha tortenik veluk valami.
2017. márc. 2. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

velem is volt már ez . Talán azzal tudnám magyarázni hog nagyon sok érzés gyűlt fel bennem , ( szerelmi bánatom is volt) és amikor már nagyon elegem lett mindenből és mindenkiből , valahogy sikerült "kikapcsolni az érzéseimet " . Erre akkor figyeltem fel amikor veszekedtem valakivel és az égvilágon semmit nem éreztem ( mert régebben mindig nagyon felbosszantottam magam ilyenkor , de most semmi nem volt) .

Amúgy tök jó volt így az életem mert nem volt semmi ami felidegesítene , nem aggódtam semmi és senki miatt , és talán furcsa lessz amit írok de szinte már az emlékét sem tudtam felidézni annak hogy milyen amikor szeretünk vagy haragszunk valakire . Olyan mintha az érzéseimet elzártam volna. Sajnos csak 2 hétig sikerült ebben az állapotban maradnom.

Ha vissza akarod valahogy kapni az érzelmeidet akkor szerintem próbálj meg törődni másokkal és meglátni a környezetedben lévő emberekben a" jót ".

Remélem segítettem neked :)

2017. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!