Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám ez a...

Miért olyan nagy szám ez a Helly Hansen márka?

Figyelt kérdés
Drága is meg ocsmány is.

2017. márc. 5. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Sally Hansen! Nem helly Hansen.... Nem ocsmány, jó minőségű és azért van meg az ára!
2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
#1 A kérdező a ruhamárkára gondolt. :D Ízlés kérdése, nekem pont a stílusom, nincs sok ruhám, de amik vannak azok jó minőségűek, és van ebből a márkából is pár darab. Akciósan jobban megéri vásárolni, a legfrisebb cuccok tényleg indokolatlanul drágák. De ha megnézek egykét embert akik állandóan turkálóba járnak (én is megyek néha, mert ki lehet fogni jó cuccokat), sokkal többet elköltenek, van pár szekrény teljesen felesleges cuccuk aminek a nagy részét soha fel se veszik. Nekem vannak pólóim vagy 20 db, hosszú nadrágból 2 amit hordok, rövidből 3-4, emellett pulcsim van 4 db ami ilyen márkásabb. Emellett van egy csomó technikai sport cuccom, de pl. a bringás mezeim és nadrágaim mind turkálósak, ha azt is szaküzletben vettem volna egy 100 ezerben benne lenne. :D
2017. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 akosszabo válasza:
A VILÁG egyik legjobb márkája! Igaz nem sokan ismerik, éppen ezért rétegmárkának is mondható én pont ezért szeretem. Vannak drágább, de olcsóbbnak mondható cuccaik is, a minőségük pedig kifogástalan. És nem 1-2 évre vesz egy ember 80.000 Ft-ért kabátot, hanem 10 évre kb. Én megtaláltam ebben a márkában a stílusomat is. Igaz a design eléggé ugyanolyan a kabátoknál például de ez tök menő bennük.
2017. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!