Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok! Van...

11 éves lány vagyok! Van éjjelim de nem vettem észre nagyon változást pedig november óta minden nap bent volt max 2-3 nap kimaradás volt! Kereszt és nyitott harapásom van! Lent olvassátok tovább!?

Figyelt kérdés
a fogaimmal baj van mert aminek 6 éves korombe kikelett volna nőnie az most nől.. a lényeg az hogy holnap megyek fogorvoshoz! félek hogy mit mond :/ szerintetek kell majd rendes ?

2017. márc. 5. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz fogalmazásért de annyira siettem hogy alig néztem mert nagyon félek :( és amúgy egy rendes az kb mennyibe kerül? 50e-70ezer?
2017. márc. 5. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerül, de ha kell rendes akkor kell. Ne ez legyen a legnagyobb problémád. Hidd el hogy utólag majd megéri! Csak egy kicsit kell kínlódnod miatta. Megéri!
2017. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
félek de nagyon szépen köszönöm a választ :) és miket lehet vele enni vagy majd elmondja az orvos? :)
2017. márc. 5. 21:03
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én kedden megyek(03.14) és felrakják a rögzítettet :) Nem félek annyira tőle :D Nekem 100.000 Ft, de ez fogaktól függ :) 2 évig lesz rajtam :D
2017. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovacsalexa94 válasza:
Lehet hogy nem is "rendes" kell hanem kivehető is elég mondjuk a kivehető árára énis kíváncsi lennék valaki?
2017. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!