Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért kaphatok valamit?

Ezért kaphatok valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A napokban jöttem haza edzésről este 9 óra tájékában és a buszon amin ültem hátulról mocorgást meg furcsa nem meg szokott hangokat hallottam amikor hátrafordultam láttam hogy egy férfi veszekszik egy nővel pontosabban inkább bántalmazásnak tűnt és elég intenzíven. Először oda mentem megkérdezni a hölgyet hogy jól van-e majd a férfi mondta hogy "jól van" a nő közben rázta a fejét enyhén ekkor fel ment bennem a pumpa és 3-szor behúztam a férfinak mire felállt a székből és hát akkor láttam hogy kb 2szer akkora mint én ezért utána sípcsonton rúgtam egyből mivel acélbetétesbe voltam ekkor szólt a sofőr hogy fejezzük be én meg elmondtam neki hogy mi a helyzet itt hátul erre mondta hogy fejezzük be és a sofőr a legközelebbi megállónál leparancsolta a fickót a buszról.Egyébként én is kaptam 2-őt a szemem alá az lenne a kérdésem hogy feljelenthek e a faszi mert miközben tuszkoltuk le a buszról azt ordította hogy "fel jelentek mindenkit

A kérdésem az lenne hogy testi sértés miatt kaphatok ezért valamit? 16 éves vagyok elküldhetnek ilyenkor nevelőbe? A szüleimnek egyenlőre nem mondtam el.


Ezen kívűl az is érdekel hogy ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben vagy hogy az én megítélésemet helyesnek tartjátok-e?

Én pusztán azért cselekedtem így mert a szüleim , főleg apa úgy nevelt hogy ha tudom védjem a nőket vagy a gyengéket.


Előre is köszönök minden választ!:)



2017. márc. 8. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép dolog hogy megvédted azt a nőt, de szerintem eléggé túlreagáltad. Ha látod hogy valami nincs rendben,akkor miért nem lehet megmondami a csávónak hogy hagyja békén a csajt? Ha rászóltál volna hogy hagyja békén, lehet hogy abbahagyta volna. Na de ha még akkor se, akkor kellet volna a hölgyet erőszakkal megvédeni. Az alapján amit írtál te kezdted a bunyót,így igen, előfordulhat hogy bajod lesz belőle. Ha a csávó jött volna neked, az önvédelem lenne. De mivel te mentél a csávónak, komoly kellemetlenségeket okozhat! Mindenképp mond meg a szüleidnek a történteket!Abban az esetben ha ebből rendőrségi ügy lesz, azt ajánlom keresd meg a hölgyet aki az egész galibát okozta hogy álljon ki melletted. Sok sikert, és ne feledd legközelebb ne menj neki senkinek egy bólintás miatt! Inkább próbáld normálisan elintézni!
2017. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt eddig én is így gondoltam. Csak az a baj abban a helyzetben nem tudtam máshogy cselekedni egyszerűen ezt váltotta ki belőlem.A baj ott van hogy életembe először és szerintem utoljára láttam a nőt.
2017. márc. 12. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!