Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Corvinus...

Mit válasszak? Corvinus gazdálkodási és menedzsment angol vagy magyar nyelven? Személyes tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit válasszak. Angol vagy magyar nyelvű képzést.

Általánosságban nem hallottam túl sok jót az angol nyelvű magyarországi képzésekről, de Corvinusról nincs konkrét infóm.

(Azt kell tudni rólam hogy apukám angol szóval az angol a második anyanyelvem, ezért hogy úgy mondjam kicsit "finnyás" vagyok e terén. Nem szeretem ha valaki nem tud szépen, jó kiejtéssel és választékosan beszélni angolul. Ne értsetek férre kérlek, ez nem sznobizmus meg semmi rosszindulat nincs bennem, szimplán zavar engem. Nem szeretnék ezzel senkit megbántani!)


Nem baj ha valaki akcentussal beszél, csak legyen szép és választékos. A Corvinusos angol tanórák is olyan szintűek mint a magyarok ugyanazon a szakon? Sajnos a BGE-s ismerősöm azt mondta kritikán aluli az ottani angol... és most elbizonytalanodtam én is.

Kérlek szépen segítsetek nekem.

Előre is nagyon köszönöm!:)



2017. márc. 9. 21:37
 1/3 anonim válasza:
Nézd, mindenhol kritikán aluli az angol oktatás, angol nyelvi minősége, ez ne zavarjon. Európai országokban sem tökéletes az angol nyelven oktatók angolja, bár jobb az arány mint nálunk, ha kimész Erasmusra tapasztalni fogod. Meg kell jegyezni, hogy vannak azért olyan oktatók a BGE-n is, akik nagyon jól beszélik az angolt, de vannak, akik nem. Ha angol a második anyanyelved, akkor érdemes angol nyelvű képzést választanod, a kettős diploma szerzési lehetőség miatt. Tehát olyan helyen válaszd az angol nyelvű képzést, ahol van lehetőség kettős diplomát szerezned, az egyetem külföldi partner egyetemén. A BGE-n több lehetőség is van erre (a BCE-t nem ismerem).
2017. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha államira is kerülsz akkor is nyelvi hozzájárulási díjat fizetni ami elég borsos összeg, sztem 150.000Ft körül van félévente, de nem tom.

Sok értelme nincs, magyarral jobban jársz.

2017. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.❤
2017. márc. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!