Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehetek önmagam?...

Miért nem lehetek önmagam? Miért nem öltözhetek úgy ahogy akarok? 14 éves lány vagyok augusztusban leszek 15. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mire továbbtanulni megyek, szeretnék elegánsan, nőiesen öltözni, mert ahogy most nézek ki,az nem az én stílusom, nem vehetek fel olyan ruhát amiben nem érzem jól magam, ha az nem én vagyok.Mindenki azzal jön hogy legyek/legyünk önmagunk, de ha bezzeg önmagam lennék akkor persze, Miért veszel fel magassarkút? Miért öltözöl ruhába? Miért veszel fel szoknyát? Akkor meg az lenne a bajuk,ha önmagamat​ adnám.. szóval én ezt nem értem,nem szeretnék egyszerű hétköznapi lánynak tűnni ha egyszer arra születtem hogy kitűnjek a tömegből. Azt mondják ne vegyek fel magassarkút, szoknyát, egyberuhákat mert még fiatal vagyok hozzá, de szerintem ez nem kortól függ hogy ki miben érzi jól magát.Szerintetek igazam van, vagy tévedek?
2017. márc. 11. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mégis ki akadályoz meg, anyu-apu, aki a pénzt adja a ruhára?

Ha ők, akkor menj el dolgozni, vagy saját pénzből vedd meg a ruhákat.

"ha egyszer arra születtem hogy kitűnjek a tömegből" Tudod, hogy hányan ezt gondolják? :D :D :D

Majd megérted a szüleid tiltását, ha nagy lány leszel.

2017. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Azt húzd fel magadra, amiben jól érzed magad. Bárhogy is nézel ki, valakinek mindig lesz belekötni valója. De ha ténylegesen önmagadat fejezed ki, akkor az ilyesmi nem kéne hogy meghasson/felhergeljen.
2017. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,képzeld nem az édesanyám meg az édesapám, hanem az undorító társadalom amiben élünk.Dolgozni nem tudok el menni, mert egy utolsó porfészekben lakunk (faluban) de ha lenne is munkalehetőség nem mennék,mert nekem a tanulás az első,de igazából ruhákra van elég pénzünk.
2017. márc. 11. 23:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akadályoz meg senki benne, csak vannak olyan emberek akiknek nem tetszik ez a stílus. De ez engem hidegen hagy, csak arra lennék kíváncsi hogy tényleg nagyon fiatal vagyok még hozzá vagy nem tévedek hogy ez nem kortól függ. Ennyi az egész
2017. márc. 12. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ruhához, szoknyához nem vagy fiatal, ha az nem kihívó, ribis. AS magassarkú viszont hétköznap nem kényelmes.

De nincs olyan, hogy arra születtél, hogyan öltözz!

2017. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!