Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Milyen...

Valaki segítsen! Milyen horror filmeket tudtok amik nem ijesztőek csak néha meglépő pillanatok vannak a filmben és nem túl véres?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
vaksötét
2017. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon unalmas kell neked patajekenségek meg a recet kivéve az összes kamerás film pld: grave encounter vagy mi ideglelés ezek de annabeele is unalmas. Ha nagyon szar ezeket nézd:

Sziklák szeme összes zombis film recet kivéve greenroom vaksötét a dolog hát ebbe minden szar még a szereplők is. Bár ettől a sziklák szeme sincs messze.fekete karácsony

Coverfield lane10a még ezek alien légy bár ezek nem olyan rosszak.De pld ezek nagyon szarok eden lake oculus hus ördögűző ómen cápa, a texsasi lánc fűrédzes,az ördög benned lakozik' távoztőlem sátán, hidegpréda psziho, ház hideg szíve,hatodik érzék, a feket ruhásnő, kampókéz. Na jó annyi szar film van még hogy bele fáradtam a sorolásba.Meg végül itt vannak nem olyan rosszak de nem is olyan jók. Pld: kör silenthill démonok között végső állomás bár ez mehetne a szarba is. Péntek 13 haloween halálos halgatás, Még ebből is van csak elfáradtam.De rengeteg filmet hagytam ki ezekről.A toplistám a tényleg félelmetesek

A rec meg még pár jó film nincs rajta mertide csak az igazán jók kerültekbe.Amik rgy kishatást elértrk a horror filmek nagy része untatott.

2017. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!