Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem Dancsó Péter kezd...

Szerintem Dancsó Péter kezd egy kicsit lejjebb süllyedni. Sokan mondják hogy " ő már csak a pénzért csinálja" és szerintem ez egy igaz is. Nektek mi a véleményetek? Dancsó fanok kíméljenek.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mar unalmas, nem tud ujat mutatni...
2017. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó egy műmájer kretén.
2017. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is. Mindig ugyanaz a téma. Az elején vicces volt, most már inkább kicsit unalmas és fárasztó. Azért szívesen megnézném mondjuk egy gameplay témában vagy egy honfoglalóban, nem mindig csak a kritikai témában.
2017. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Most mi ebben az elmélet? Persze hogy a pénzért (is) csinálja. Mint ahogy a többi videós is aki ebből (is) él.
2017. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Minden ember a pénzért csinálja azt, amivel pénzt keres, az első perctől fogva.


De nem tudom, ki ez az ember.

2017. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy pénzért csinálja nem gond. De valóban egyre gagyibbak, egyre igénytelenebbek a videói.
2017. márc. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
39%
Szerintem Dancsó Péter, csak a pénzért csinálja, mi másért, ja és az nem igaz hogy minfen videos azert csinálja, de Dancsó csak azért, régen vicces volt de most már nem
2017. márc. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennek menjünk a mélyére. Vannak kis videósok akik nem pénzért videóznak hanem hobbiból. Nekik respect! Az ilyenek ötezres vagy kevesebb nézőtáborral bírnak. De vannak a kis nézőszámúak között is akiket a pénz vonzotta a youtube-ra. Már most a fél ország youtube videós akar lenni és nyilván a pénz vonzza őket. Már minden szomszéd Pistike videó$ lett.

A nagy videósok már biztos hogy mind főleg a pénzért tolják. Akik már bevallották hogy ebből élnek azok ezt nem is titkolják. A pénz miatt vágott bele sorban mindegyik videós az adomány kérésekbe. A pénz miatt kezdtek szinte mind streamelni is. A pénz vagy egyéb juttatások miatt keresnek szponzorokat. Ezek egyértelműek. Na az a gond a Dancsóval hogy nem illik bele ebbe a képbe mert ezek közül tudtommal egyiket se csinálja. Nehéz hova tenni. Olyan mintha sokszor csak azért jelentkezne új videóval hogy kibeszélje magából azt hogy valami nincs rendben a világgal. De az is lehet hogy csak szándékosan törekszik az exkluzivitásra.

2017. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább változott a humora, hiszen "öregszik" ő is, az ember pedig változik. Valóban az új videói kicsit fárasztóak, de én személy szerint a régieket csípem.
2017. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ay carramba! ***** válasza:
Filozófiapercek.
2017. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!