Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igy is lehet menstruaciom?

Igy is lehet menstruaciom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy honap multva toltom a 12. evemet, es masfel vagy egy eve van feher folyasom. Alul szorosodom, de a honaljam meg nem, multkor a jobbon viszont talaltam 1-2 szalat, de ez lenyegtelen... xd Ettol akar mostanaban is megjohet, vagy csak akkor ha a honaljam is szoros lesz? Multkor mikor jottem haza , egyszercsak egy szuru nyilalo erzest ereztem ott lent, de semmi extra nem tortent itthon mikor hazaertem. A cicim novoget, mint egy atlag 12 evese. Az utobbo idoben a feher folyas hatalmas mennyisegu jott egyszerre, reggel mikor csak atoltozom, mar erzem, ezert hasznalok hozza ha zavar tisztasagit. Szerintetek mennyi idon belul jonne meg? Tudom, ez teljesen egyenfuggo, de hatha valaki valamit mondd :) Valaszokat varom :D



2017. márc. 13. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szőrösödésnek semmi köze a menstruációhoz. Teljesen mindegy, hogy szőrös a honod alja vagy sem.
2017. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik hónapban megjöhet, de utána még sokszor ki is maradhat, mire beáll a ciklus.
2017. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha anyukáddal jó a kapcsolatod, akkor beszélgessetek erről, mert hiányosak az ismereteid. A szőrzetnek semmi köze sincs ehhez. Ami van, az nagyon áttételes, s csak megzavarnálak vele.
2017. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!