Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Nekem már régóta tetszik az osztálytársam, de nem tudom mit tegyek. Tudtok adni tanácsokat? 13/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, gyerekszerelem, szerelem, 13 éves

2017. márc. 17. 16:16  Privát üzenet  

A válaszok
Menj oda és beszélgess vele. Keresd a társaságát.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. márc. 17. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vele szoktam lenni és mindig köszönünk egymásnak, ha mondok valamit ő mindig nevet.

# 2/7Időpont 2017. márc. 17. 16:25 Privát üzenet
Ha meg tudod nevetettni az egy jó jel. Én azt tanácsolom a beszélgetésetek során néhol csempéssz bele egy-egy kérdést amiről többet megtudhatsz róla. És ha elég infod van hasznosítsd. Hívd el valahová most úgy is jön a tavasz. Lepd meg valamivel. Mélyitsd el a baráti kapcsolatott és ha úgy érzed mond el neki. Remélem sikerül. Szorító nektek. 14L

# 3/7Időpont 2017. márc. 18. 14:47 Privát üzenet
És ha még van kérdéses nyugodtan írj priváltban. 14L

# 4/7Időpont 2017. márc. 18. 14:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a tippeket 3.

# 5/7Időpont 2017. márc. 18. 21:35 Privát üzenet
fdanger nevű felhasználó válasza:

Először férkőzz be hozzá mint barát utánna alakul a többi magától ha már nagyon ismeritek egymást és napiszinten beszélgettek hívd el valamerre hidd el ezután már tényleg alakul a többi😃

# 6/7Időpont 2017. szept. 16. 18:41 Privát üzenet

Szia.

mondjuk hívd el suli után sétálni,és mond el neki hogy mit érzel és utána hátha lesz belöle valami. :D

# 7/7Időpont 2018. ápr. 19. 09:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ha többször is azt álmodom, hogy szerelmes leszek egy osztálytársamba akivel amúgy nem vagyok olyan jóban?
Osztálytársamba lettem szerelmes és nem tudom, hogy van-e esélyem nálam. Szerintetek?
Szerelmes lettem egy osztálytársamba és elmondtam neki. Ő nem akar semmit. Mit tegyek?
12 vagyok és szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?
Szerelmes vagyok egy "osztálytársamba"! Most Valentin napon akarom neki elmondani. Hogy csináljam?
Szerelmes Vagyok Az Osztálytársamba És Nem Tudom Hogy Én Tetszek e Neki?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!