Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem már régóta tetszik az osztálytársam, de nem tudom mit tegyek. Tudtok adni tanácsokat? 13/F

2017. márc. 17. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda és beszélgess vele. Keresd a társaságát.
2017. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vele szoktam lenni és mindig köszönünk egymásnak, ha mondok valamit ő mindig nevet.
2017. márc. 17. 16:25
 3/7 anonim válasza:
Ha meg tudod nevetettni az egy jó jel. Én azt tanácsolom a beszélgetésetek során néhol csempéssz bele egy-egy kérdést amiről többet megtudhatsz róla. És ha elég infod van hasznosítsd. Hívd el valahová most úgy is jön a tavasz. Lepd meg valamivel. Mélyitsd el a baráti kapcsolatott és ha úgy érzed mond el neki. Remélem sikerül. Szorító nektek. 14L
2017. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
És ha még van kérdéses nyugodtan írj priváltban. 14L
2017. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tippeket 3.
2017. márc. 18. 21:35
 6/7 fdanger válasza:
Először férkőzz be hozzá mint barát utánna alakul a többi magától ha már nagyon ismeritek egymást és napiszinten beszélgettek hívd el valamerre hidd el ezután már tényleg alakul a többi😃
2017. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia.

mondjuk hívd el suli után sétálni,és mond el neki hogy mit érzel és utána hátha lesz belöle valami. :D

2018. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!